Donanım

Surface Pro 7 Plus Microsoft Tarafından Tanıtıldı

Microsoft yeni bir haberleriyle kullanıcılarını sevindirdi. Surface Pro modellerine yenisini katarak Surfare Pro 7 Plus çıkaracak. Yaptığı yeni modelde kullanım amacı olarak okul ve iş için kullanılan model özgün tasarım sunuyor. Plus modeli Intel’in 11.nesil işlemcisini kullanılmasının yanında daha büyük batarya sahip olacak. SSD ve LTE bağlantısıyla birlikte hızı daha da artıracak.

Surface Pro 7 Plus Teknik Özellikleri

Qualcom X20 LTE modemi bulunduran model 5G bağlantısı olmayacak. Cihaz seçenekleri arasında İntel Core modeli olarak i3, i5, i7 modelleriyle tercih seçimi bulunduracak. İntel Core i5 modelinde LTE seçeneği de çıkacak. Model batarya süresi olarak 15 saat olarak belirlendi. 12.3 inçlik ekran modeliyle çözünürlük 2736×1824 olarak çıkacak. Ekran da USB girişleri olarak USB-C USB-A portları bulunduracak. 3,5 mm kulaklık girişinin yanında Surface Connect de bulunuyor. Modelin sadece kablosuz bağlantı üzerinden olacağı MicroSDXC kart okuyucu ile çıkıyor. LTE modelleri de ek olarak nano SIM kartı girişi de bulunduruyor.

Surface Pro 7 Plus Fiyatı

Surface Pro 7 Plus modellerinde LTE destekleyen i5 bilgisayarı, 1.149 dolardan başlayacak İ3 modeli 899 dolar sunulurken 8 GB Ram desteğinin yanında 128 GB dahili depolama barındıracak. İ7 modeli ise 2.799 dolardan satış sunulacak modelde 32 GB Ram ve 1 TB SDD desteğine kadar çıkartabilecek. Çıkış tarihi olarak 15 Ocak da Kanada, ABD, Avustralya, Yeni Zelanda ve diğer Avrupa ülkelerinde çıkış yapacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu