Teknoloji

Star Wars, Açık Dünya Yapısıyla Oyun Çıkarıyor

Geçmişten günümüzde en köklü yapımlarından biri Star Wars filmleridir. Oyunların çıkmasıyla birlikte filmden oyuna geçiş de oldu. Buradaki hayranlar oyunda da kendini gösteriyor. Yeni çıkan habere göre günümüzde oldukça yaygın olan oyun modeli açık dünya yapısıyla Star Wars oyunu çıkacak.

Orijinal Star Wars Yapımı Olacak

Lucasfilm Games bu durum hakkında Twitter üzerinden hayranlarını heyecanlandıracak açıklama yaptı. Massive Entertainment üstleneceği Star Wars oyunu yapılacak. Yayımcı olarak Ubisoft’un üstleneceği oyun Assassins Creed, Watch Dogs, The Division çıkmasıyla beraber oyuncuların büyük beğenisini toplamıştı.

Oyun geliştirci ekiplerinden olan Ubisfot Ceo’su Yves Guillemot yaptığı açıklama olarak;

“Star Wars hikâyesinin kalıcı parçaları haline gelecek yeni dünyalar, karakterler ve hikayeler oluşturmak bizim için inanılmaz bir fırsat. Ubisoft Massive stüdyomuzun, Lucasfilm Games ile yakın bir şekilde çalışarak orijinal bir Star Wars macerası yaratmasından heyecan duyuyoruz.” Açıklamasını yaptı.

Oyunla ilgili tam bilgiler olarak 2023 yılı itibariyle yeni bilgiler ortaya çıkacak. Yeni nesil sistemlerle birleşerek yapılan oyunda heyecan verici olacağı şimdiden belli oluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu