Donanım

Panasonic Araç İçi Kablosuz Sarj Cihazını Tanıttı

CES 2021 fuarında tanıtılan modellerinden Panasonic kablosuz şarj istasyonu tanıtıldı. 15W Şarj desteği ile tüm akıllı telefonlarda kullanabilir. Panosonic yaptığı yeni modelde araç içi kullanımda telefonu şarj etmesiyle birlikte hızlı ve verimli şarj imkânı sunacağı görülüyor.

Kablosuz Şarj Büyük Rahatlık Sağlayacak

Panasonic yaptığı kablosuz şarj istasyonunda iki çeşit olarak çıkacak. Bunlardan biri hareketli bobine sahip iken diğeri statik bobine sahip olacak. Her iki modelde sorunsuz verimli şarj edecek. Cihaza bluetooth ve Wi-Fi desteği sayesinde telefonun şarj halindeyken normal işlerinizi yapma imkanı da sunuyor. Arama ve multimedya uygulamalarına giriş yaparken diğer yandan da şarjı da yapabilecek.

Yapılan açıklamalara göre bütün model akıllı telefonlara da uyum sağlayacak. Hareketli bobinli olan versiyonunda akıllı telefonun bulunduğu herhangi yerden temassızlığı ortadan kaldıracak. Kablosuz şarj olarak iddialı bir şekilde gelen Panasonic, 2021 yılı içerisinde satışlara başlayacak. Hem Android ve hem İOS işletim sistemine sahip telefonlara uyum sağlamasıyla birlikte birçok kişinin yönelmesine sebep olacaktır. Araç içi kablo derdinden de kullanıcıları kurtaracaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu