Donanım

LG Rollable Genişleyen Telefonunu Tanıttı

LG, uzun zamandır modellerini pek fazla ortaya çıkarmıyordu. Yeni çıkardığı model oldukça konuşabilecek bir işe imza atıyor. LG Rollable adında genişleyen ekranıyla kullanıcılara tanıtım yaptı

Genişleyen Telefon Oldukça İlgi Çekici

Akıllı telefon üreticileri yeni modellerinde katlanabilir olma özelliği sunmaya çalışırken LG, bunun farklı yönü olarak genişleyen modelini sundu. Normal bir akıllı telefonu tablet haline getiren sistemde Rollable OLED sistemi kullanıyor. Telefonun donanım sistemi hakkında henüz bilgi verilmedi. Ancak sadece görüntüleri bulunuyor. Piyasaya çıkmasıyla beraber telefon ilk özelliğini taşıyacak. Piyasada çıkacak kendi türünde ilk olacak.

LG Rollable,bir çok tablet kullanıcısını çekmiş olacaktır. Tablet almak yerine telefon yönelmek daha mantıklı olabilir. Telefonun tablet gibi uzamasından dolayı yöneliş başlayacaktır. Teknik özellikler oldukça merak ediliyor. Çıkış tarihi olarak 2021 yılı içerisinde çıkış yapacak. Çıkış yapmasıyla belki de dev markalarında bu şeklinde telefon çıkarma ihtimali olabilir. İleri zamanlarda renk modelleri ve ekstra ürün aparatları gibi malzemeler tanıtılacaktır. Şimdiden LG seven kullanıcılar yeni haberleri şimdiden dört gözle bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu