Teknoloji

Lenovo, Dolby İş Birliği Yapacak!

Ülkemizde ve dünyada yeni öne çıkan markalardan biri olan Lenovo, görüntü aramaları için yeni bir iş ortaklığına gidiyor. Dolby ile yapacağı iş anlaşmasında uzaktan çalışmanın yaygınlaştığı dönemlerde görüntülü konuşmalarda ses kalitesini artırmak için anlaşma yaptı.

Lenovo Yeni Bilgisayarında Dolby Voice Kullanacak

Uzaktan çalışma olmasıyla birlikte çevrimiçi toplantılar yaygınlaşma başladı. Ancak kaliteli görüşme olarak sıkıntı çekildiği de gözükmekte. Bu kullanıcı deneyiminde çeşitli uygulamalar kullanılmasına yetersiz kalıyor ve ses kalitesiyle ilgili kullanıcılar şikâyet ediyor. Kullanıcılar ekstra donanımlar alarak bu durumu düzeltmeye kalkmaktadır. Bu durumu Lenovo yaptığı iş ortaklığıyla problemi çözmek istiyor.

Dolby Voice sistemiyle birlikte Lenovo yeni bilgisayarlarında çıkaracak. Yapacakları teknolojiyle kullanıcıların ekstra donanım ihtiyacı kalmayacak. Dolby Voice teknolojisi ses konusunda yüksek teknolojiye sahip durumda. Gürültü ve ses konusunda ayarlaması iyi olan teknoloji Lenovo laptoplara da güç verecek. Lenovo çıkaracağı yeni modellerinde teknolojiden yararlanarak ofis bilgisayarı üretecek. Bu sayede uzaktan çalışan kişiler için önemli boyutta kişileri kendine çekecektir. Yeni iş birliği modelleri ileri ki zamanlarda haberleri yayınlanacaktır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu