Teknoloji

HTC Desire 21 Pro 5G Fiyatı Ortaya Çıktı

HTC tekrardan piyasaya hazırlanmasıyla birlikte orta segment telefonunu çıkardı. Telefonunu özellikleri ve fiyatı oldukça ilgi çekti. Yeni telefon modeli Tayvan da satışa çıkarıldı.

HTC Desire 21 Pro 5G Özellikleri

HTC Desire 21 Pro FHD+ ekran özelliğiyle birlikte 1080×2400 piksel çözünürlüğü yer alıyor. 6,7 inç büyüklüğünde yer almasıyla birlikte ekran yenileme hızı 90 Hz olacak. IPS teknolojisini kullanan ekran teknolojisinde oldukça ilgi çekiyor.

Donanım özelliklerine bakılacak olursa işlemci olarak Qualcomm Snapdragon 690 olacak. İşlemci 8nm olmasıyla ARM Cortex A77 mimarisi olarak çıkıyor. Ram kapasitesi olarak 8 GB, depolama alanı 128 GB olarak çıkıyor.

Telefonun arkasında 4 lens bulunuyor. Cihazda 48 Megapiksel ana kamera olmasıyla birlikte, 8 Megapiksel ultra geniş açı ve 2 megapiksel makro kamera 2 megapiksel derinlik sensörü yer alıyor. Telefon ön kamerasına için 16 megapiksel özellik verilmiş. Cihaz bataryası ise 5.000 mAh olarak çıkarıldı. Ayrıca 18W hızlı şarj desteği de bulunuyor.

HTC Desire 21 Pro 5G Fiyatı

HTC Desire 21 Pro 5G Tayvan da şu an 430 dolar fiyat etiketiyle ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan fiyatı bir hayli fazla Türkiye için özel fiyat ayarlanacak mı merakla bekleniyor. Uzun süreden beri HTC Türkiye pazarına iyi bir şekilde girmek istiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu