İnternet

Google’den Çağrı Kaydetme Özelliği Geliyor

Google kendi telefonları için çağrı kaydetme özelliği koymuştu. Bu çağrı kaydetme özelliğinde kişiler yaptığı görüşmeleri kaydederek tekrar dinleyebiliyordu. Bu özelliği diğer akıllı telefonlara getirecekler. Uygulamanın çıkmasıyla birlikte Android’e doğru yönelme de başlayabilir.

Çağrı Kaydetme Uygulaması Diğer Android Modellere Geliyor!

Google Pixel telefonlarında olan uygulamayı diğer telefonlara da geçiş yaptıracak. Arama kaydetme uygulamaları alternatif olarak Google uygulamalar da bazı uygulama geliştiricileri tarafından bulunuyordu. Ancak çıkan reklamlar bazen de kullanıcıları sinir edebiliyor. Ayrıca bu kişiler bu programlara pek fazla güvenmeme şansı da bulunuyor. Google bu işe el atmasıyla birlikte daha profesyonel çalışma ortaya çıkarabilir.

Google uygulama çıkardığı zaman kullanıcıya iki soru şeklinde kullanma önerisi bulunduracak. Arama yapıldığında her zaman kaydet seçeneği ya da iptal seçenekleri sunacak. Her zaman kaydet seçen kullanıcılar her konuşması kaydedilecek. Şu anda sadece Google Pixel telefonlarında olan uygulama diğer telefonlara çıkış yaparak sadece Android telefonlara uyumlu şekilde çıkacak. Uygulamanın çıkmasıyla birlikte Bulut sunucularla entegrasyonlu olarak hareket edilebilir mi çıktığında görüceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu